menu

CAVANNA TARZI

Cavanna size akıllı bir moda vadediyor. Sizi rahat ettirecek ve iyi gösterecek gömlekler, pantolonlar, ceketler ve şıklığınızı tamamlayacak tüm aksesuarlar.

Tasarımında Avrupalı erkeği merkezine alarak tasarım yapan Cavanna tasarımcıları, onun tüm şartlarda kullanabilecekleri genişlikte bir koleksiyon hazırlıyor.

Ürünlerin içinde gizli kombin ipuçlarıyla, kendi tarzınızı oluşturmanız için size yol gösteriyor.

AKILLI. MODA.

Rahat ettirir. İyi görünür. Bize göre moda kişinin kendisine yakışanı giymenin yanında onu hayatın her alanında rahat ettirmeli, iyi hissettirmeli. Kalıpları, kumaşları, dikişleri her bir detayı bu ilkeler üzerinde hareket ediyor.

Biz sadece trendy bir koleksiyon üretmiyoruz. Akıllı moda için ihtiyaçları analiz ediyor ve sonuçlarına göre üretim yapıyoruz.

Business serisinden Travel serisine kadar hayatın farklı alanları için doğru moda ve doğru ürünler üretiyoruz.

KOLEKSİYON HATLARI

4 çizgi, 4 Cavanna. Exclusive, City, Casual, Four Season…

Şık olmak gerektiğinde, şehre karışmak istediğinde, gündelik rahatlıkta ve her mevsim seni rahat ettirecek serilerle nerede nasıl olmak istiyorsan Cavanna yanında.

Dört tasarım çizgisiyle, tüm ruh ve ihtiyaç durumlarına göre tasarlanıyor. Bunu keşfet.

TASARIM DETAYLARI

Detaylar bütünü oluşturur. Koleksiyonumuzun tüm tasarım detaylarında sürprizler seni bekliyor. Belki sana yol gösterecek bir renk, bir çizgi, belki seni rahat ettirecek ufak bir detay.

Kumaşlarından fitlerine, aksesuarlarından dikimine kadar tüm detayları Cavanna ilkelerini yansıtır. Cavanna’nın bütününü görmek için detaylarına bakın.